Kulaklık ORX - S.S.S

Hayır, WS Audio kulaklıklar Deus ile uyumlu değildir ancak ORX üzerinde istediğiniz kadar WS Audio seti kullanabilirsiniz – Örneğin bir arkadaşınızla arama yaparsanız ve ORX deneyimini paylaşmak istiyorsanız 2 seti eşleştirebilirsiniz. tek bir makinede WS Audios.

WS Audios’u açtığınızda, düşük pil için bir kez, orta pil için iki kez veya tam pil gücü için 3 kez flaşlı ışık – ORX RC’yi kapattığınızda, kulaklıklar da aynı anda kapanacaktır.

Evet, kulaklıklarda 3,5 mm jak olması koşuluyla bunu yapmanın iki yolu vardır.
1. Kulaklıkları doğrudan ORX’in kauçuk kapağın altındaki tabanına takın (Hat içi ses kontrollü kulaklık kullanmanız önerilir).
2. WS Audio modülünü kulaklık bandından kaydırın ve aksesuar at nalı adaptör plakasını kullanın, ardından kulaklıklarınızı adaptör plakasına takın.

Kulaklıkların KAPALI olduğundan emin olun – Uzaktan kumandanızdan – Seçenekler (Sol Üst) seçeneğine gidin – – Kulaklık – Seç – eşleştirme ekranını göreceksiniz, şimdi kulaklıklar KAPALI durumdayken WS Audio üzerindeki eksi düğmesini basılı tutun kulaklıklar ve eşleştirme dizisi başlayacak, yalnızca birkaç saniye sürecektir.

Hayır, ORX bir sonraki açışınızda kulaklığınızı hatırlayacaktır.

Hayır ORX WS Audio kulaklıklar yalnızca alıcıdır, denetleyiciye her zaman ihtiyaç vardır.

Evet, RC’nin yerleşik bir hoparlörü var.