ORX - S.S.S

Tam olarak söylediği gibi, Coin Fast, daha hızlı reaktiviteye ve farklı bir demir filtresine sahip olduğu için demir arasında daha iyi kullanılacaktır.
Coin Deep, kullanılan ayarlar biraz daha fazla derinlik verebileceğinden, Coin Deep Coin Fast’den daha az filtrelemeye sahip olduğundan ve biraz daha sert yumruk attığından, daha temiz arazilerde daha uygun olabilir.
*Not : ORX seslerinde deneyimliyseniz, Coin Deep, demirle kirlenmiş zorlu zeminlerde kullanılabilir.

XP, ORX’in daha geniş bir arama alanı yelpazesi için uygun olmasını istedi, genellikle yüksek mineralli Altın yataklı alanlar farklı bir makine gerektirecektir, XP her iki seçeneği tek bir üründe birleştirmek istedi..

Evet, ayrımcılığı 5’e kadar düşürebilir ve yine de çoğu demiri reddedebilirsiniz.

ORX ayrımını 0’a düşürürseniz, bu demir tonunu ortadan kaldıracak ve demir artık orta ton verecektir.
Orta ve Yüksek tonlar, yüksek ve düşük iletkenlik hedeflerine aynı şekilde tepki vermeye devam edecek, hedef kimliği, hedef iletkenliğine dayalı olarak normal sayılar vererek çalışmaya devam edecektir.

En derin mod, daha az filtreleme kullandığından Altın modu olacaktır, ancak hassas alanlarda derin hedefleri ararken lütfen dikkatli olun.
1. Bu yasalara aykırı olabilir.
2. Bazı gömülü toplar/bombalar hala tehlikeli olabileceğinden, askeri faaliyet alanları.
Lütfen TÜM metal dedektörlerini sorumlu bir şekilde kullanın.

Tipik olarak arama bobinleri ve saha koşulları derinliği belirler, ORX yüksek performanslı bir metal dedektörüdür, ancak Deus, kullanıcının makinesini farklı arama senaryoları için ince ayar yapmasına izin veren daha fazla dahili ayarlamaya sahiptir.

ORX, her zaman AÇIK hedef kimliği normuna sahiptir.

Evet, ORX tıpkı Deus gibi tamamen güncellenebilir (yalnızca PC).

Hayır, fabrika varsayılanı iç aramalarınızın çoğu için fazlasıyla yeterli.

Bunun iki nedeni vardır
1. Toprağınızın mineralize olmadığını gösteren bir sayı üretmek için yeterli bir zemin ekosuna sahip olmayabilirsiniz
2. Bobini süpürmeyi durdurursanız, zemin dengesi okuması kısa çizgi (- – ) ve fabrika varsayılanına dönecektir. 88 ayarı devreye girecektir.

Herhangi bir iyi USB kalitesinde telefon şarj cihazı veya duvara monte edilmiş bir USB prizi fazlasıyla yeterli olacaktır.
* Not – Bazı dizüstü bilgisayarlar aynı anda 3 elemanın hepsini (Kulaklık – Bobin – RC) şarj etmek için yeterli güç sağlamayabilir, aynı anda sadece bir veya iki tane.

Evet ORX, MI-6 ile tamamen uyumludur ve gelişmiş MI-6 menüsü ve araştırma modu gibi mevcut seçeneklere sahiptir.

Hayır ORX’in RC’de ses kontrolü yoktur, sadece WS Audio kulaklıklarda ses kontrolü vardır.

Bobin, aksesuar anten kiti kullanılarak suya daldırılabilir ancak kontrol kutusu için su geçirmez kılıf gerekir. WS Audio kulaklıklar duşa dayanıklıdır.

Evet, ıslak kumda kullanılabilir ancak “Tuz” modunu etkinleştirmeniz gerekecek, bu hashtag düğmesini 2 saniye basılı tutarak yapılır ve ekranda “Tuz” görüneceğini göreceksiniz, ayrıca yapmanız gerekebilir. herhangi bir yanlış sinyali telafi etmek için hassasiyeti biraz düşürün.

Ayarladığınız programdan başlayarak seçeneklere gidin (Sol üst) programlara gidin, kullanıcı 5 veya 6’yı seçin, ardından özel ayarlarınızı doğrulamak ve kaydetmek için seçeneklere (Sol Üst) basın.

Hayır, sadece kullanıcı 5 ve kullanıcı 6 olarak anılırlar.

Evet, ORX’in zamanlanmış bir arka ışığı vardır – Seçenekler – Yapılandırma – Arka Işık.

Evet, Gold programlarının Coin Fast ve Coin Deep programlarından biraz farklı bir şekilde çalıştığını bilmeniz şartıyla.

Evet yazılım zaten kurulu, kullanıma sunulduğunda medyamızda duyuracağız.